Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    őstag

    válasz mgTerminator #1069 üzenetére

    Én is arra álltam àt csak màr megszoktam hogy egy helyen csinàlok mindent és jól testre van szabva mert abba nagyon jo a samsungé. De mivel most màr szuper fejlett ai van így a fordításra kell másik is.. Tényleg hatalmas kamu marketing szöveg ez az ai baromság jelenleg mèg. Semmi olyat nem hozott amit eddig ne tudtál volna megcsinálni a 6.0 alatt. De valahol el kell kezdeni én ezt értem csak azt nem hogy arra nem gondolnak hogy eddig tudtak fordítani a sajàt böngészőnkkel most màr nem csak majd 3 hónap múlva ujra 😆 Mi ez de tényleg? Megoldom oké ott a Chrome de nem olyan jó 2 böngészőt használni :D Nem hiszem el hogy erre nem gondolt senki. Egyszerűen nem tudom felfogni egy ilyen volumenű màrkánál hogy lehet ilyen amatőr ostoba hiba. Ráadàsul úgy hogy a videók szöveg fordítója tudja forditani magyarra ahogy eddig csak a sima fordító nem😂😂😂

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák