Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    Én még bőven élvezem a játékot, 101 óránál tartok, van, hogy fél, de van, hogy 3-4 órára is le tud kötni, bár ez függ a formámtól és a random csapattársaktól is. Van, hogy összerak a játék olyanokkal, akik ésszel játszanak, tudják, hogy mikor kell hátul maradniuk és mikor mehetnek előre támadni, sőt, még azt is tudják páran, hogy mikor kell a csapattársnak hagyni a labdát, bár ez igen ritka.

    A competitive-be még bele sem kezdtem, de ahhoz lehet, hogy egy állandó csapat (2-3 fő rajtam kívül) kellene, hogy ne ész nélkül menjen mindenki a labdára, ha még valami normális eredményt is szeretnénk elérni... :U

    Jelenleg Vetaran szintű vagyok, általában védekezni szoktam, előrelőtt labdákból, illetve kontrából szoktam gólveszélyes lenni, de van, hogy szinte egész mérkőzésen át elöl vagyok, attól függ, hogy a csapattársak mit csinálnak.

    Ami nagyon nem megy, az a kosaras játékmód, ott szándékos gólt szerintem még nem szereztem. :DDD
    Valahogy nem sikerülnek a magas labdák "lekezelése", pedig az alap játékmódban egész jól megy.

Új hozzászólás Aktív témák