Új hozzászólás Aktív témák
-
drotsztyuart
tag
válasz
Tigerclaw #23 üzenetére
De ez az hogy nem pihennek hanem csapdossák a ló seggét meg sarkantyúzzák ész nélkül miközben az intel meg mint a teknős a viccben, szépen ásítozva jön mögöttük. Az lesz a vége , hogy elfáradnak az meg elvánszorog mellettük.
Lehet nem jól gondolom, de az ilyen eszetlen rohanásnak sosincs jó vége.#26 majd erre akkor terjünk vissza amikro az amd is kiböfögte a sajátját.
Amikkel meg egyébb más parák szoktak rendszerint lenni.
Nem ártana némi memória javitó.#24 na látod ez a baj, hogy nem lehet normálsi eszmecserét se foyltatn mert mindig van valami habzószájú fanboy.
#25 jelen pillanatban úgy tűnik üzletileg az intel csinája jobban mert kb. a székházuk budija többet ér mint az egész amd.
De befejeztem mert hiába akar az ember értelmesen beszélgetni valakivel mindig van akinek ömlik a szájábol a fos....
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
ph Az akvizíció 35 milliárd dollár értékben valósul meg, és teljes egészében a részvényekből lesz fedezve.
- Asszociációs játék. :)
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Napelem
- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Micro Four Thirds
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Autós topik
- Futás, futópályák
- További aktív témák...
- Harisnyázott tápkábel hosszabbító / moduláris kábel / vezeték - egyedi - modding - cablemod
- ASUS TUF Gaming 1200W Moduláris Tápegység PCIE 5 ATX 3 2x 12VHPWR
- Asus Rog Thor 850W Platinum OLED RGB Moduláris Tápegység
- PNY Quadro RTX A5000 24GB GDDR6 384bit
- Ezüst MacBook Pro 16" M4 Pro 14C 20G 24GB, 512GB BRU-TÁ-LIS! Garancia, stb.
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest