Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz freeknight #255570 üzenetére

    >Ehhez nagyon xbox fannak kell lenni
    Nem, nem kell. Én sem vagyok az. Elég, ha valaki elég sok játékkal játszik sokféle játékkal, és bejárt matekórára ált. iskola alsó tagozatában(tud összeadni), és/vagy van egy normálisabb tévéje, meg igénye a jobb minőségre. A nem exkluzívokat tekintve ebben a lassan végetérő generációban, amióta van oneX, és gamepass, az xbox többet ad jóval olcsóbban. Szinte ingyen. És ha ez így lesz a következő generációban is, akkor jöhet az XSX is.

  • S e t h

    nagyúr

    válasz freeknight #255570 üzenetére

    Van pénzed és minőségibb élményre vágysz, ps.
    Kevesbb pénzed van és megelégszel azzal, amit eléd raknak, x.

    Nagyjából a környezetemben ez úgy csapódik le, felnöttek inkább ps, gyerekes családok x.

    Sajnos ez behatárolja, hogy itthon is mi lesz, ha cserélni kell az x-et, mivel a gyerek játszótársai is azon nyomják.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • Bogyi007

    veterán

    válasz freeknight #255570 üzenetére

    X360/Ps3 időszakban egymást váltva volt Boxom majd Ps3 konzolom - többször is cserélve a konzolokat, a mostani gen e is úgy akartam belépni hogy a Ps3 SS gépem eladók a sok lemezes játékkal és veszek belőle egy Ps4 Fat konzolt, csakhát Konzopeti barátom nem tudott gépet szerezni, hogy ne legyen potyaút így odaadta az akkori Xbox One Fat gépét s megbeszéltük hogy tesztelem gépet s ha nem jön be akkor visszaadom s addigra szerez egy Ps4-et.

    Közben lezajlott az aktuális E3, amin bejelentették a Backword Compatibility programot a Onehoz valamint befutott a Rise of The Tomb Raider előzetes, valamint az akkori Forza bemutatója is és a Gears Ultimate is, innentől Bogyi007 el is veszett egy időre a Ps tábor szeme elől és maradt a Box nála. Ezt a konzolt egy 576 akcióban becseréltem egy Bf1 csomagot One S gépre. Ezzel Boxon be is ragadtam az S vonalán, közben 2017 nyarán a Telekom előfizetés mellé becsurrant egy 500-as PS4 Slim is, tetszett nagyon a konzol és a kínálat is rá és miután ez év karácsonyán a fa alatt "találtam" egy 4K UHD tévét (Samsung UE50MU6122) nemsokára jött a bizsergés hogy ki kellene használni azt a tévét, meglepő módon a One X nem volt alternatíva, nekem egy Pro kellett. ;]
    Jó mondjuk ehhez eléggé nagy motiváció volt haver Pro gépe s az azon látott játékok minősége.
    Szerencsére volt egy srác akinek volt egy One X konzolja a Pro mellett és neki a Slim is elég volt így. :C Némi pénzmag ellenében cseréltünk és mindenki boldog volt ezután.

    Elmondható hogy talán Xbox fan vagyok talán jobban mert mindig Boxom volt előbb, de aztán mindig szereztem egy Ps-t.

    És ezen állapoton a következő generációban sem szeretném megváltoztatni, de megint sanszos hogy a Boxal fogok kezdeni.... :))

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Új hozzászólás Aktív témák