Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz Tuomas #51931 üzenetére

    Tehát ha jól értem, az ingyenes játékot ha letöltöm, játszok vele, aztán törlöm és akkor később, amíg él az előfizum, újból letölthetem és játszhatok vele.

    Pontosan.

    Milyen kaliberű játékok szoktak lenni? Az ehavi annyira nem csábít, szoktak lenni friss, nemrég megjelent játékok is, vagy zömében régebbi?

    Idáiig kínálatot itt találod meg:[link]

    AAA-s játékból idáig nem sok érkezett (mondhatjuk úgyis egy sem, ettől függetlenül egy év alatt becsúszik egy kettő érdekesebb darab amiért lehet én nem adnák pénzt, de ha már ingyen van kipróbálom, és még az is lehet hogy megtetszik.)

    Ahogy a listát láthatod, ettől függetlenül volt néhány számomra említésre méltó cím:

    Trine 2: Complete Story
    InFamous: First Light
    Oddworld: New 'n' Tasty!
    Guacamelee!

    Ha előfizetek pl. 3 hónapra, akkor minden 3. hónapban levonják a pénzt a számlámról, vagy nekem kell utalgatni, megújítgatni az előfizetést?

    Érdemes vagy törölni a kártya adatait, vagy ami biztosabb automatikus megújítást lemondani (PlayStation 4 : How to cancel your PlayStation Plus Automatic Renewal)

    "Nem, és tahóság a fizetősmulti a platformholderektől...."
    Van esély rá, idővel (fél év-egy év), hogy a multi előfizu nélkül is működni fog?

    Nem tartom valószínűleg, pláne most hogy a Sony van nyeregben.

    (#51932) Permet Elek

    Szia. Havonta letölthető "ingyenes" játékok. Akkor amelyikél az van, hogy free, az ingenes? Az alatta lévő ár akkor nem számít? Letöltöm és még él a ps+ addig ingyen játszhatok vele? Jól értelmeztem?

    Igen, ha van aktív előfizetésed akkor így látod. (Nekem Purchased felirat van mert én "megvettem".)

    Lehet még ma, boldog tulaj leszek, ha meghozzátok a kedvemet.

    Ingyenesen kipróbálható 14 napra, érdemes vagy törölni a kártya adatait, vagy ami biztosabb automatikus megújítást lemondani (PlayStation 4 : How to cancel your PlayStation Plus Automatic Renewal)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák