Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Nagyon sok gond van ezzel a Darksiders 3-mal :(
    Nem tudom másnak mennyire laggol,de az enyém borzasztóan,olyannyira hogy már néha élvezhetetlen a harcolás benne,mert egyszerűen nem tudok rendesen kitérni a támadások elől,annyira beakadozik... Ez főleg akkor idegesítő,ha vagy 5en rádugranak... Sima PS4-en játszom,nem Pro,nem tudom ez mennyire "befolyásolja" a dolgot,ha csak ez a gond akkor mondjuk ez elég szomorú,hogy ha nincs Pro-m akkor nem élvezhetem a játékot :F
    Plusz ez lehet csak személyes gondom,de nem értem minek raktak a játékba "Dark Souls elemeket",hogy pl ha meghalsz elveszted az összes soul-odat és újraspawn-ol minden ellenfelet... És ugye csak akkor tudod visszaszerezni ha visszamész oda ahol meghaltál és felszeded újra.
    De még írhatnék pár dolgot,pl amit már említettem az előző DS3 hszemben,hogy igazából semmi rejtett ládák,páncélok stb nagyobb "nyeremények" nincsenek a játékban amikért érdemes lenne felkutatni minden sarkot... Persze vannak fegyver fejlesztési dolgok,de ennyi...
    Próbálom szeretni a játékot de eddig kissé csalódás... Ha a sztori nem izgatna akkor már rég ment volna a kukába,de kíváncsi vagyok hogy hova vezet az egész történet,mert ez az egyik erőssége a Darksiders szériának,az érdekes sztori.

    [ Szerkesztve ]

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák