Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz MunezXBK #181065 üzenetére

    Már jók? 10 éve vettem kettővel ezelőtti kocsira Yellowstuffot, szakszerűen bejárattam, de kb 15e km után elkezdett egyre jobban rázni...

    Igaz az mart tárcsa volt.

    Szerk: kicsit tobb info, mert nem akarom paraztatni a nepet. Akkoriban nem egyedul en jartam igy, es lehet, hogy tenyleg a tarcsa volt. De mielott valaki sport feket vesz, azert erdemes tudnia, hogy az uzemi homerseklete ezeknek nagyobb, es ha jobban gyepalja az ember, forrobb is lesz. A Yellowstuff fogott hidegen is, de csak atlagosan, kicsit alatta, de 2-3 telifek utan baromira jol harapott, es nalam olyan 10 padlofek utan kezdett csak elmelegedni, es vesziteni a fekhatasbol. Nyilvan az atlagos fekek fele ekkora terheles utan mar tulmelegednek, ezert az ember nem is gyepalja oket annyira, viszont hidegen jobb volt a gyari fek hatasa. Es meg valami: egy atforrosodott tarcsanal nem tul szerencses a tocsazas (hirtelen lehutes vizzel), es az sem tesz tul jot neki, ha a szerpentin utani elso piros lampanal fel percig fogja a betet Auto Hold-al a tarcsat - szoval celszeru elobb lehuteni a feket. Ezek menten erdemes megfontolni a sport feket. Oke, tudom, ez "csak" Yellowstuff, de viselkedesben inkabb sport fek, mint utcai.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák