Új hozzászólás Aktív témák

  • zolesz13

    csendes újonc

    válasz guess.who #11997 üzenetére

    Szia!

    Köszi a részletes leírást, megrágom még, hogy mi(k) legyen(ek) akkor a következő beruházás(ok).
    Most egy kicsit azért megnyugodtam, hogy a rövid kihagyást és a teszteket leszámítva (mikor mindent szétkaptam) folyamatosan működik a teljes rendszer. Működik az új szerzemény, a külső mérő is, és működnek az eddig beleintegráltak is.

    Azon viszont most elgondolkodtam, hogy mi használhatta akkor az RTL-t mikor elhasalt az rtl_test-en.
    Elvileg egy raspbian (buster) lite van telepítve, és mindössze egy domoticzot tettem mellé.
    Most rápillantottam top paranccsal és csak a domo és az rtl az ami észrevehető processzorhasználatot produkál. A domo jóval szerényebben eszeget belőle az RTL-nél, de igazából ennyi.

    Mi használhatja még az RTL-t egy ilyen rendszeren? És ha van olyan akkor az letiltható és ez esetleg szintén jelenthetné némi hőfok csökkenést szegény tűzrőlpattant eszközömön? Vagy abszolút tévúton járok és nincs hozzá köze ennek sem, és hülyeségeket kérdezek, de nézzétek el nekem, mert szívesen tanulok ezekből az esetekből.

    Z

Új hozzászólás Aktív témák