Új hozzászólás Aktív témák

  • RudY

    addikt

    válasz l.skywalker #15 üzenetére

    Nagyon nem bántam meg, hogy leálltam pár éve a PC géminggel és némi csúszással a One X mellé bekerült a PS4 PRO is.
    Nálam XSX megjelenéskor lesz, jórészt továbbra is az igen kedvező áron beszerezhető multiplatformok (tuggyukkhogy), a normálisan megoldott home partnerezés és a UGP miatt. Ráadásul a fiam tűkön ülve várja, hogy megörökölhesse a One X-et, amire már annyi cuccot kap megosztva a jövőben is, hogy játékra egy fillért se kell költenie.
    PS5 jóval később lesz, de úgy tűnik a PS4 is marad, mert a zasszony totál Detroit és Death Stranding függő lett, amit soha nem gondoltam volna, pedig ő se ma csirke. :DDD

    Kíváncsi vagyok, hogy a Sony tudja-e tartani ez elmúlt évek tempóját és felhozatalát. Egyelőre úgy látszik, hogy inkább a folytatásokkal tudnak inkább gyorsan pörögni. Mondjuk jórészt ezekre is várnak sokan, de hosszú távon ez necces is lehet, bár nem hinném, hogy ne készülgetnének újabb meglepik a háttérben.

    Csucsima célzást megértem, tutifix élvezni fogod. Tőlem eléggé távol áll a keleti kultúra, de így is lenyűgöző, úgyhogy Ubisoft is felkötheti a gatyót AC-FC vonalon. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák