Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz bobsys #1957 üzenetére

    Tegnap fejeztem be mindkettot, 15 percre ra meg is jott a visszaigazolo-gratulalo email.

    Nem rossz sem a tananyag sem a vizsga, eleg jol lehetett vele haladni, mert a technikai reszen siman atsegitett a VCP tudas.

    A szarabb resze, hogy a partner university csak ceges reggel ethero el.
    Amikor reggeled a ceged, akkor a sajat ceges cimedet reggeld, egyszerubb lesz ugy.

    Ha mar reggelve van esetleg a ceg ahogy nalam is volt,akkor csak ingyenes support ticket-tel tudtam magam a ceghez adni.

    Erdekes , hogy a vcp cimem gmailhez volt tarsitva, de siman hozzavagtak a cegeshez, es ha kilepsz esetleg a cegtol akkor az osszes cimet vissza tarsitjak a gmailhez :)

    Ha nincs kedved a reggel szarakodni, akkor felvehetleg a ceghesz, es masnap mar csinalhatod a tanfolyamokat meg a vizsgakat :DDD

    Azert jobb ha a "cegedet reggeled", ami szinten ingyenes en nem jar kotelezettseggel, mert ha megvan ez a ket vizsga, es befizettek +250 dollart, akkor a ceg vmware professional cim melle kap 2 belso hasznalatu vmware enerprise licenszet valamint 2 felhasznalhato support ticketet is.

    Paran kerdeztek privatba, hogy ez hogy mukodik pontosan, inkabb lertam ide is az egyszeruseg kedveert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák