Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Hmmm... Mikulás meglepett egy ilyennel:

    Első ultra nagylátóm, eddig max 24mm FF-re vetítve volt. Elkezdtem utána olvasni, és vissza kell térni az alapokhoz. Azaz, a komponálás bizony még fontosabb lesz! Pár első benyomás, jópár videó megnézése után:
    Sajnos, túlsúlyos a kicsike. Ezt sokan előnynek akarják beállítani, ok, hogy fém-üveg, de inkább lenne időjárás álló. Habár, eddig se fotóztam esőbe, de, azért pár csepp bármikor előfordulhat a mai világban... Másik hátránya, a napellenző, ami fix, és nem teljes kör alakú. Ez IS hiba, mert pl lencsevédő, normális nem rakható rá. A sajátja meg egy kupak... Éppen ezért, szűrőt is nehezebb elé rakni, mert a napellenzőbe lehet bele tekerni, viszont, oldalról nyitott, és ezt nem ajánlják. Persze, ez engem nem tántorít el, majd csak azért is megoldom, ha másképen nem, tákolok rá valamiárnyékolást. Ma már ez nem annyira nehéz, végtére is, csak egy gyűrű szerűséget kell kitalálni rá. Elsőre nem volt egyértelmű, hogy hol is van a piros pötty, a vázhoz való csatlakoztatás jelöléssel. De, szerencsére, a fotón is jól látható rövid fehér csík pont ott van! Persze, igaziból kipróbálni nem tudom, mikor fogom, hiszen, holnapra is esőzést mondanak... :DDD De, azért örülök! ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák