Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34784256

    törölt tag

    válasz Cole86 #13985 üzenetére

    A fekete nem lesz sosem ezen a TV-n igazán fekete, egy plazmához nem hasonlítható, teljesen sötét szobában ha egy homogén "fekete" képet teszek be akkor azon látni, hogy az igazándiból inkább sötétszürke, de se filmezés, se játék közben nem nagyon van ennek jelentősége, annyira azért nem szürke, hogy zavaró lenne. A hangzásvilága értelemszerűen felejtős, a TV legvastagabb része ahol a hangszórók is vannak, az kb. 5cm, ilyen hangszóróktól nem is lehet elvárni komoly teljesítményt, basszus nincs. A válaszidő nem tudom számszerileg mennyi, nem látni ghostolást játék közben, szóval biztos elég jó :)
    A kép amúgy nagyon szép, filmezés és játék közben is, a 3D inkább felejtős, van neki némi mélységérzete, de egy aktiv 3D-s Panasonic-hoz képest elég retek, ráadásul látni a vizszintes csikokat is néha, ami elég zavaró (főleg mivel ha egyszer észreveszed utána már nem tudod többé nem észrevenni) a Smart funkciói meg olyanok amilyenek, számomra teljesen haszontalan. Összességében agy szép képet generáló TV, sok hulladék funkcióval :) Nem rossz vétel, nem bántam meg, hogy ezt vettem monitornak. Eddig... :)

Új hozzászólás Aktív témák