Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz grimm2015 #65881 üzenetére

    Neked válaszolni mindig desszert a napi menüben, egy édes kis bonbon. :DDD

    Igen amikor leírtam a Leona 4-0-4, már éreztem hogy ez ki fogja verni a biztosítékot.

    Szóval had magyarázzam meg: a közhiedelemben az szerepel, hogy egy supportnak bűn killeket szerezni, én ezt megértem pro szinten. SoloQ-ban viszont nekem az a személyes meggyőződésem, hogy mindent ami rendelkezésemre áll egy adott harcban használni fogok. Nem fogok azért egy Leona stunt nem elhasználni, mert jaj istenem bevisz 100 dmg-et és majd ezzel "ellopom a killt"... Szerintem ez az egész egy valahonnan kiindult nonszensz hülyeség, aminek semmi de semmi értelme. Néha próbáltam kegyes lenni, próbáltam nem elhozni a killt és a junglerre vagy adc-re hagyni, de sokszor megbántam, mert az lett a vége, hogy elbénáskodták és elmenekült az enemy vagy ami még rosszabb, hogy feljött egy CD-je és még 1-1-et cserélni is tudott....

    Eleve nem is értem a létjogosultságát, hogy a 25% vagy alacsonyabb HP-s valaki számon kérje rajtam, hogy nem hagytam meg neki egy amúgy tök veszélyes, mondjuk Ekko killt... Fel sem merül benne, hogy oké hogy alacsony HP-s az Ekko, de ha pont akkor jön fel a Q-ja, mert nem viszem be én a végső csapást hanem kivárok, akkor még konkrétan magával is viszi az ADC-nket is, volt már ilyen és nem kellemes érzés....

    Szóval röviden, én nem várok ki, mindent is használok, sosem lehet tudni, hogy mikor válik elérhetővé az enemy egyik képessége amivel még visszaüthet, vagy épp elflashel akármi... számomra nem létezik az a fogalom hogy ellopott kill. Ha egy Leonával 4 killt szerzek 10 perc alatt 4 assist mellett, uram bocsá, nehogy már nekem kelljen elnézést kérnem....

Új hozzászólás Aktív témák