Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!Az aláírásomban szereplő vénecske konfigon használok MPCHC&MadVR kombót FHD 1080p .mkv-ra,és ISO BD25/50-re.Minden az előírások szerint pöpecre belőve,tökéletesen működött,gyönyörű képe volt a FHD .mkv-knak,igaz a MadVR scaling algoritmusai közül,épp a határon járattam, 75-85%-on izzadt a HD7770-es GPU,de játékra már nem kell a gép,filmnézésre tökéletes volt.Én h.lye frissítettem az AMD driver-t 17.11.1-ről 17.11.4-re.A MadVR képe nem kicsit lett tré... :W Frame-eket nem dobál,kadenciahelyesen szépen ketyeg,csak a driver miatt mégis valami sz.r... EVR custom-on is rossz a kép,ugyanolyan,mint lentebb leírva a MadVR alatt.Vékony,alig észrevehető piros vízszintes csíkok ugrálnak a képen,az egész kép,mintha "zajos" lenne,és ilyen rózsaszínes "beütése" van. :W Lepucoltam szakszerűen a drivert,feltettem egy előzőt,és egy pár hónapos még előzőbbet,ahol már a RadeonSettings azt írja Mantle API,és Mantle verzió nem is elérhető.(Ez most a filmlejátszás szempontjából irreleváns,de azért érdekes)Bár a telepítések hiba nélkül felmentek.Mégis valahogy downgrade-elni kéne a drivert, csak nem tudom milyen régre nyúljak vissza ezügyben,vagy hogy mi a megoldás...? :((

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák