Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apszi

    őstag

    válasz joysefke #5922 üzenetére

    Szia!
    Én kontrollerellenes, pc egér-billentyű felhasználóként, elkezdtem lustulni, és időnként eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha nem is teljesen, de valamelyest beiktatnám a kontrolleres játszadozást az életembe, és hosszas őrlődést követően nem olyan rég Bangood-on vettem egy Flydigi Apex 4-et (csak PC-hez jó). Vártam, hogy idén piacra dobja a Microsoft az új, Dual Sense-hez hasonló tulajdonságokkal felszerelt verzióját, de semmi nem lett belőle (igaz hivatalos bejelentés nem is volt, csupán "pletykák" szóltak róla). Életem első kontrollere, nagyon kellemesen csalódtam benne, számomra minden forintját megérte.
    Nekem nagyon tetszik az adaptív trigger megoldása (nem csak rezgőmotor), számomra sokat hozzátesz az élményhez. Jelenleg pl. a régi Mass Effect Andromeda van terítéken, nem is számítottam rá, hogy ez a régi játék ilyen szinten használni fogja az adaptív és rezgő visszajelzéseket. Igaz nagyobb a súlya mint az Xbox kontrollerré, de nálam ez nem szempont, és nagyon egyben van az egész szerkezet, masszív, jól összerakott darab, és a fogása is szuper az én kezemnek mind anyagában (a fogantyúk alja gumírozott), mind fazonjában. Részemről csak ajánlani tudom. Nézz utána ha esetleg érdekel! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák