Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #61204 üzenetére

    Én Fenix 6X PRO-t használok. Éjjel nappal rajtam van, már amikor nem tölteni kell. Ami 5+ nap általában, úgy hogy mindent is mér folyamatosan. 173 centi és 69 kg vagyok egyébként. ;]

    Garmin UltraFit Nylon szíjjal csak 71g az egész, a gyárival 93g ami érzhető.
    Pihenősben használom az UltraFit szíjat, mert akkor nem kell napi 4x levennem az órát a fémdetektor miatt. :O

    A zafírüveg biztos jó hogy karcálló, de könnyebben törik elméletileg.
    Igaz én az első 10 percben pattintottam rá egy üveget, a lünetta meg hagy szokja. A Titán ház még csak csak, ha nem lenne akkora felára én is azt vettem volna. :)

    Műanyag házas órát futáshoz sem vennék, nem hogy napi viseletre.
    Igazából az elején kicsit bántam hogy nem a 6 PRO mellett döntöttem, de az üzemidő kárpótol a mérete miatt. :K
    Én meg vagyok vele elégedve, bár a zenevezérlőt, wifi edzésfeltöltést és az NFC-t nem használom, meg eddig a térképet sem. Mindig tudtam hol vagyok, no de majd egyszer ha nem tudom... :DD

    A GPS pontosság alapján meg kár órát cserélni szerintem, akkor inkább menjen a jelenlegi mellé egy futó szenzor!
    Ha annyira fontos a pontos tempó és távolság akkor mindenképp egy régebbi Garmin Foot Pod, újabb Garmin Running Dynamics Pod vagy pedig egy Stryd kell neked.
    Árban is így következnek, a régi Foot pod 10 ezer környékén kapható használtan.
    Vagy pedig egy Garmin HRM-Run pulzuspánt.

    A GPS továbbra sem a tű megkeresésére való egy szénakazalban!

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák