Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Agony #60605 üzenetére

    :R jo ez,persze h faradt a combod...az a verseny speci munka az brutalis amiket vegeztunk. 7nap "pihenonk" van,ma mini betoltes van,amit hetfotol csutortokig ujra finoman deficitbe rakok...vegul pedig pentek es szombat ratoltok szenhidrattal de becsuletesen :K
    Ez mar multkor is mukodott,szemben a sima utolso 1-2 nap betoltoltessel.Igy mintha "tobb" hely lenne neki,de az is lehet csak placebo vagy etvagy...lenyegtelen nalam mukodik es kesz.
    En is meg mindig erzem azt a 30km terhelest,de azt is tudom h barmilyen faradt is vagyok ez mar innen MENNI FOG ;)
    A legjobb 25km+ valtoim amugy mind ugy jottek ki,hogy nem a legfrisebben mentem nekik,szepen iparos modon ment az elso 10 kilometernyi verseny,majd a tobbi hasonloan.
    Ellenben egyik UB,ahol pihentebb es meg gyorsabb labbal mentem neki, Gombi kollega bicajjal kisert azon az elso szakaszon anno 2015 (?!) 16:XX volt az 5K benne,utana meg a verseny kesobbi szakaszan 3:40-3:45-os iramra is szetcsuszott a szeker :K
    Mi ma valoban iparos modon mentunk,lassu fiuk 4:30-as 400m es 5:00-as 800m 15km...gyors es kozepes fiuk ossze voltak csapva kozosbe 4:00-4:20,azzal h mi Kovacs Viktorral a gyorsak veget felkaptuk kb 100metert 3:40-3:50 kornyekere es bevartuk a lassuban Rafit es masik Viktort. Ugy ereztem megfordulhatunk es megcsinalhatjuk meg egyszer :K

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák