Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.
Új hozzászólás Aktív témák
-
inf3rno
nagyúr
Nekem ma lesz a 10. alkalom, hogy minden nap 5-6k-t futok/kocogok 7:15-5:50 átlag pace-el, 138-155 átlag pulzussal. Eddig annyira nem vészes, a sarkaim szoktak fájni, de a vádli nyújtás segít. A térdeim kezdtek el fájni egy kicsit újabban, egyelőre arra még nem tudom mi fog használni, de majd kitalálom. Most úgy néz ki megmaradok, de nem akarom elkiabálni. Jobbnak tűnik ez a napi 5-6k, mint a 2 naponta 10-12k, de csak így, hogy kocogósra hagyom a tempót.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti játékok OFF topik
- Képek és árak még be nem mutatott Motorolákhoz
- Megvan, mekkora akksi kerül a vékonyított S25-be
- Előrendelhető a Nothing Phone (3a) Pro
- Ez nem futótűz, inkább csak égés
- Fotók, videók mobillal
- Ingatlanos topic!
- Google Pixel topik
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- OLED monitor topic
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest