Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz xenon2 #23751 üzenetére

    A mutogatósra például, a rövid terep versenyem, amit nemrég linkeltem. Vagy csinálsz egyet magadnak ;)
    Kanyarnál létrehozol egy sebességkülönbséget, aztán meg eközben farolva/driftelve elmész mellettük.
    Ugye a magamutogatás az kombinált skill, elsuhanás és drift.

    Redneck: az a verseny X %-nál jár és folyamatban van, az az mikor pl egy 5 eseményes eventre becsatlakozol az első (vagy valamelyik) megkezdése után, az a százalék pedig az aktuális verseny végéig lévő időt számolja vissza, ami után várhatóan Te is becsatlakozol tényleg, nem csak egy lobbyban várakozol.
    Csak mivel mostanában döcögős a hálózatos játék, előfordul hogy hibába (kidob, nem szinkronizál, stb) fut dolog egy csomó várakozás után is....

    rdt89: az aszfaltos csapatós egész kellemes lett, csak így tovább.
    A gyors részeken én még kicsit sűrűbben tenném a zászlókat, nem nagyon ösztökél a pontos vezetésre :P
    A nyomvonal kicsit keszekusza itt-ott, de megesik néha :DDD Bár azért kíváncsi lennék hogy a c504-es peugeot-val nem sikerült bevenni a kanyarokat vagy egy kicsit erősebb géppel készült a pálya? :))

    NoMagix: azt az osztályválasztót nekem is mondhatnád, mert kb egyszer van, egyszer nincs, nem jöttem rá, mi az oka ennek.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák