Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz cyberkind #30505 üzenetére

    A démonok között filmmel nálam is ugyan ez a helyzet kb...megnéztem, mert sok jót olvastam róla, de gyakorlatilag megint kaptunk egy olyan filmet, amiben a 1000* látott dolgokkal próbálkoznak. Gyakorlatilag aki a posztert látta, az a filmet is...Komolyan nem tudom hányszor akarják még a "régi szellemjárta ház, ahol a démon megszállja xy-t és a bibliából elmormogott 2 mondattal meg is szűnik a baj" című sztorit eladni.

    Magányos lovas:

    Már értem miért bukott. 2,3 óra megfoghatatlan semmi..az eleje jól indul, de aztán szépen átmegy unalmasba, a végére kissé felpörög, de semmi extra. Nem tudom mire költötték el azt a 200+ milliót, hiszen még egy man of steel-nél megértem, hiszen tömény rombolást kapunk, addig itt a film elején és a végén lévő vonatos jeleneten kívül nemsok minden történik....4,5/10

    Millerék:

    Végre egy nézhető vígjáték, persze hangulat kell hozzá, mert egyébként a tipikus amerikai rosszból, jó és minden happy end, de végül is jókat nevettem rajta. 8/10

    Még mindig nem hiszem el, hogy a mikulás mentőakció animációs mese mellett nincs egyetlen karácsonyi témájú film sem a mozikban, a jégvarázst ne is számoljuk, hiszen annak semmi köze az ünnephez....Mint ahogyan ezt korábban is írtam vicc, hogy képtelenek AA címeket legyártani az ünnepek hangulatával...marad a szokásos: resszkesetek betörők...

Új hozzászólás Aktív témák