Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz haxxika #8127 üzenetére

    Igen én is így gondolom. Anno számítógépeket szereltem és adtam itt az oldalon is sokáig tanácsokat. Aztán az a családdal teljesen elmúlt. Közben az autóim kezdtem el szerelgetni mert ugyan megvettem, meg tankoltam de szerelőre nem volt pénzem, örültem ha az alkatrészt meg tudtam venni valahogy. Ez kezdett átmenni hobbiba és odáig jutott hogy már ha tudtam volna sem akartam szerelőhöz vinni. Kihívásként tekintettem minden hibára (hatalmas falloszoknak szaladtam emiatt neki az tény). A szerszámok is gyűltek apránként. Most már helyem is van és több autóm amin gyakorolhatok. Nem rég költöztem vidékre, ha találok olyan munkát amibe egy kis idő belefér akkor neki is látok. Elég összetett lett mára az autószerelés az elektromos és miegymás autókkal, biztos jóval többet kell tanulni és nem is 1-2 nap alatt leszek jó szerelő de úgy érzem van hozzá kedvem. Már gyereknek is a szedd szét (úgy is maradt sokig) és rakd össze barkácsolós voltam ami máig megmaradt. Eddig nem tudtam lenne-e rá érdeklődés de látom a megannyi Vovost/autóst akit átbaxnak vagy kihasználnak és szerintem meg lehet ebből élni korrektül is. Ha meg mellé van kedvem is akkor miért is ne? Azt mondják az élet nagy döntései 35 előtt jönnek. Még beleférek, hát ha ez lesz az :)


    aneda

    Nem keresek. Tetőkárpitot jött le valakinek és van egy komplett leírásom kitapasztalva amivel 4eft-ból meg van szépen. Mondtam hogy a bontottat felejtse el mert mire beteszi addigra azon is elenged valahol a szivacs. Erre oltottak le hogy az se szép, se jó nem lesz és ez szerviz dolga. Ezt nem ilyen szépen. A VDASH volt az. Bár mentségükre szóljon hogy miután vázoltam a mikéntjét elismerték hogy nem így kellett volna reagálniuk és elnézést kértek. Helyileg most Siófok mellett vagyok nem messze. Pécs kiesne sajna amúgy is :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák