Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz emre #809 üzenetére

    Akkor az mi amikor én M2 Mediummal vagyok és betesz KV és T1 heavy tankok közé? 13 golyót lőttem egy KV-ba az meg csak lőtte mellettem a társaimat mintha ott sem lennék... megtehette mert lövésenként többnyire nem történt semmi ha igen 1%-ot sebeztem..... néha elég idegesítő. Na meg amikor Light tankkal megyek és egyszer csak 1 lövéssel leszed egy arty.... pedig nem nyílegyenesen mentem hanem kacsázva véletlenszerűen meg amúgy is, miért kell artykat betenni tankok ellen? Legalább ennyit elkülönítenének + heavy heavyellen, medium medium ellen lenne...

    Legerősebb tankom még csak az m2 medium 75mm-es ágyúval ami ha jó tankok ellen rak be akkor egész versenyképes tudok lenni de a célom nekem is a tigris mert az a kedvencem csak még.... messze van de már megvan a Pzkpfw Luchs... oroszoknál a T26 teljesen kifejlesztve már csak meg kell venni a következőt.

    Még azok a játékosok jók akik ha már csak egyedül maradnak egy pályán akkor fogják magukat és a két bázistól lehető legtávolabbi ponton beássák magukat és nem mozdul, nem csinál semmit :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák