Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz fradi81 #97279 üzenetére

    Igen ez még alap.
    Mint írtam vagy csak akartam hogy az volt a tervem, mihamarabb feljutni egy ágon a X-es tankig ill. közben a küldetéseket is szerettem volna teljesíteni.
    Elején Szovjet ágon könnyű, közepes és nehéz tankokkal, mára főként nehéz vonalon játszottam vagy ha már agyamra ment egy-két sunyi (térképen láthatatlan pozícióból) páncélvadász akkor toltam pár mecset a Német Stug vonalon.
    Küldetésekkel sem igazán haladtam: LT 10, MT 9, HT 7, TD 9 van soron.
    Tankokat pedig csak lehetőség szerint fejlesztettem ha futotta rá és messze volt a következő szint akkor fejlesztettem de prioritást élvezett az új tank vásárlás ami végett jó legénységet sem sikerült összehozni.
    Csigaszem és az álcaháló csak valamelyik közepes tank küldi végett került megvásárlásra az itteni javaslatok alapján és azóta cipelem magammal az új tankokon.
    Töltésgyorsító tippet köszi és azt is hogy egyszer majd használható tank lesz ha beérik.

    galervin93

    Ez lehet hogy jó ötlet, pláne hogy egész szimpi volt a KV-1 még akkor is ha lomhának tűnt az elődökhöz képest.
    "free dmg" mit jelent, szabad préda?
    Néha úgy érzem magam az biztos mert elsők közt vérzek el.
    Nem a magam mentségére de az említett átültetés egy írásban szerepel pedig google a barátom.
    Annyit találni hogy van lehetőség átültetni ill. milyen arányba esik a % értékük ha pl....

    rlazol

    Mint fentebb írtam.... ezért valóban nem fejlesztettem ki a KV-85 ágyúit sem.
    Egyedül a T-50 light tankom elit ill. a KV-1S de azt vissza kell vennem.
    KV-85 -t nem adtam el.
    Akkor rágyúrok a fejlesztésekre és tanulgatok a kisebb osztályba.

    Köszi mindenkinek az észrevételek, ötleteket!

    ddt500hu

    Ha kérdezek és válasz is érkezik azért azokat elolvasom. :)

Új hozzászólás Aktív témák