- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- 16 GB RAM 2025-ben? 🤨 – Ma már tényleg kevés lehet!
- Gaming notebook topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Azonnali fotós kérdések órája
-
PROHARDVER!
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Plasticbomb
addikt
válasz
dfsz34 #66313 üzenetére
Hát, azért lassan elérek oda, hogy az a WTE100 már nem annyira mumus, mint inkább édes nasi... T95 és OB268al is szétkapom, ha az első lövésemre nem is HE-t kap, a másodikra tuti, és elhullott. Ha meglátom a csata betöltőképernyőn, kb majdnem instant HE-t töltök, és arra "szaladok" amerre várom, hogy fog menni. Minap T95be ülve úgy szedtem szét, hogy meg sem tudott sebezni, pedig ő kezdett előtt lőni engem... És ha M50/M53al vagyok... Instant agyfaszt kapnak a WTE100ak tőlem.
) (mondjuk meg kell hagyni, amikor artyval 3 lövésből full rászűküléssel képtelen vagyok eltalálni, én kapok ideggörcsöt, de olyankor tök mindegy, valószínűleg azt a csatát bukóra vette az RNG)
Új hozzászólás Aktív témák
- Autószerelők, autószerelés
- Boss81: Halott Torrentek keresése, törlése egyszerűen.
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- MW2 - MW3 játékosok baráti köre
- Autós topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U757 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- Honor Magic 7 Pro 512GB / 12GB RAM / Fekete / Független / Újszerű állapot / 3 év gyári garanciával!
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest