Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Ha már így a véletlen lejátszás szóba került, nektek nem tűnt fel hogy a "véletlen" az a Spoti esetében nem is valódi véletlen. Értem ezalatt azt hogy az immáron 100+ órányi zenét tartalmazó lejátszási listámat hetek óta hallgatva bizonyos előadók bizonyos számait a vártnál jóval gyakrabban játssza le, van olyan zene amit 4-5 óránként is (ékes példája ennek Majkától a csúcson túl amit emiatt ki is kellett vennem már a listából mert a könyökömön jön ki), ez 1700+ zene esetén nagyon nem tűnik véletlennek, én élek a gyanúval hogy bizonyos előadók számait szándékosan gyakrabban játssza le, de azt is ki merem jelenteni hogy a 100 órás listámból több hét után még mindig van olyan szám amit egyszer sem játszott le napi 8-10 óra hallgatás mellett sem, és van olyan is amit már vagy 30-szor.
    Én naivan azt hittem hogy ez majd úgy fog működni hogy véletlenszerűen végigpörgeti a listám teljes tartalmát és csak azután kezd ismételni ha már végig ért mind a 100 órányi tartalmon, azaz 8 órás munkaidővel számolva több mint 2 hétig nem lesz ismétlés, de sajnos úgy tűnik a 100 órából van egy 20-30 amit ismétel és néha néha közé tesz valamit a többi 70-ből, így kicsit olyan mint ha valamelyik ismert kereskedelmi rádióadót hallgatnánk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák