Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz vlaci79 #20 üzenetére

    A különféle oldalak olcsón árult kulcsok nem legális forrásból vannak. Amennyire én tudom kulcsot interneten legálisan csak a Microsoft és talán az Amazon árul. A többi biztosan nem legális, de ettől függetlenül a legtöbb működik. Sajnos mivel nem legális nem sokkal jobb mint kalózwindowst használni. Lasd: [link]

    Cucuska2
    Igen, így történt. A tesztnek van egy objektív és egy szubjektív része is. Minden egyes esetben leírtam, hol volt általam érezhető különbség, illetve azt is látod, hogy hol volt a számok alapján mérhető eltérés. E két dolog mentén fogalmaztam meg az álláspontom, miszerint az LTSC használata jelet előnyt a játékok alatt de egyértelműen nem váltja ki a Home-ot. (pont ahogy írtam a store hiánya miatt is.)

    Döglött Róka
    Én úgy gondolom a megállapításod az UWP appok kapcsán nem helyes, mivel ha semmi sem futna a háttérben akkor nehéz lenne megmagyarázni például a Skype a Fényképek alkalmazás által forgalmazott adatmennyiseget. Én józan paraszti ésszel azt gondolom ami nem fut az nem forgalmaz több MB adatot.

Új hozzászólás Aktív témák