Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AAntii

    őstag

    Akinek az új tartalom, szebb grafika, stb. kell, az meg fogja venni a cod20-at is. Akinek nincs energiája gépet fejleszteni az esetleges bikább gépigény miatt vagy a cod2-cod4 vonalon olyan szervert talált magának, ahol ismerősökkel is el tudja ütni az időt 5 éves géppel, úgyse veszi meg.
    A dologban a legfogósabb szerintem a megfelelő közösség. Az képes megtartani az egyes játékoknál az embereket, kisebb részben pedig az elavult vas. Az Elite nem tűnik rossznak, de pl. a játékos személyre szabott statisztikáját már a nagy dedikált szerveres adatbázisok is tudták, szóval nem egy forradalmi ötlet. Ha erős géped van, akkor videót is felvehettél játék közben (persze kényelmesebb lesz az új módszerrel), szóval csak összeollózták a korábbi évek tapasztalatait.

    A legértékesebb cod-os közösségek szerintem azok, ahol a megfáradt jó munkásemberek hazaérve játszanak egy kicsit miután a gyerekek és az asszony is elaludt, valahogy az ilyen "tagokkal" rendelkező szervereken nincs anyázás és általában a fairplay is jobban megy. Ha valaki egy ilyennek a tagja, szerintem totál fölösleges megvennie, hacsak nem költözik az egész közösség az újabb kiadásra, amire kicsi az esély.

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák