Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24845312

    törölt tag

    válasz hcl #93835 üzenetére

    Budapesten is láttam hasonló dolgokat pár hónapja 150ezer Ft körüli áron (és ki is vették őket!). Pár példa:
    - lakás, amin nincs egyetlen ablak sem
    - lakás, amin bár van ablak, de az fix, tehát nem nyitható
    - konyhában van a WC-csésze
    - a WC-helyiségben a WC-csésze fölé tettek egy zuhanyfejet, így ez egyúttal a zuhanyzód is (praktikus, mert miközben ülsz a WC-n, közben le is tudsz zuhanyozni, bár lehet, hogy ilyenkor a WC-csésze valójában zuhanytálcaként funkcionálna, ezt a részét nem teljesen értettem)
    - a bejárati ajtó a WC-helyiségbe nyílik, tehát amikor jössz haza, akkor a WC-helyiségen keresztül tudsz hazamenni (szintén praktikus, ha gyorsan rohansz haza, mert hasmenésed van, viszont kevésbé praktikus, ha jössz haza, és valaki éppen ott ül a WC-n)
    - láttam olyan albérletet is, aminél amint belépsz a lakásba (alsó szint), ott meg se tudsz mozdulni, de sebaj, mert egy falnak támasztott létrán mászhatsz fölfele 1-et, majd még 1-et is ha akarsz (dupla galériás lakásként volt hirdetve)
    - volt olyan lakás, ahol az ágy mellett (közvetlenül a fej résznél) egy PB-gázpalack volt
    - volt egy templom padlásterén(?) /nekem valami olyasminek tűnt/ kialakított lakhatásra alkalmas kis kuckó is, ott feltétel volt, hogy a leendő bérlő kifejezetten vallásos beállítottságú legyen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák