Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    válasz bwoay #6653 üzenetére

    Ne értsetek félre, én azt teljesen elfogadom, hogy célhardver és így is vetem.
    Nem volt afféle perverz gondolatom, hogy gépet helyettesíti.

    Így is messze többet tud, mint amit reméltem tőle és tökéletesen megvagyok vele elégedve.

    Csak hamár egyszer a lehetőség megvan, hogy ott az opció a linuxnak, akkor nem bánnám, ha egy használható opció lenne. Én pl. szívesen használnám. Csendesebb, mint az asztali gépem, jobban néz ki :DD és kisebb is. Főleg, ha valakinek nappaliban van mondjuk egy elég nagy képernyő elött. Lustulni elötte és nyomkodni. Speciel én mail-t nemtudom webes felületről intézni, kell hozzá vmi kliens. Böngészés sem az igazi XMB-ből. Lehet én vagyok ennyire perverz... ;]

    Ez kicsit olyan, mint amikor az ember vesz egy 10millás Saabot, amiben van szivargyújtó csatlakozó, de alapból nincs benne a szivargyújtó...(persze, hogy mi végett az egyértelmű, csökkentsék dohányzást, újabb bőr ($), stb. Csak szemléltetés végett hoztam fel ezt a példát.)

    Hamár egyszer megvan a lehetőség, legyen használható. Jól használható.
    Ezért érdekel, hogy aki felrakta, mennyire tudja használni.

    Értitek mire gondolok :F

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Új hozzászólás Aktív témák