Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    veterán

    válasz CHIPman #8061 üzenetére

    1) akkor nézel helyette valami nem renew-t, de alacsonyabb felszereltségűt/minőségűt

    2) bevállalod, hogy elképzelhető, hogy valami bemutatódarabot fogsz kapni, ami szintén újra van csomagolva és külsőre is teljesen tip-top, teljes garanciával - kiindulva abból, hogy eddig senki sem panaszkodott arra, hogy használtat kapott volna (pedig szerintem már minimum 5-6-nál járunk tulajok tekintetében), erre igen csak kicsi az esély

    3) vársz egy jobb ajánlatra

    Mellesleg én is csak utólag néztem meg a winyó eddigi üzemidejét. Ha külsőre 100%-os, és megvan a 2 év gari is, az sem zavart volna, ha bemutatódarab, visszáru vagy hasonló lett volna, ezek nem hibás és javított darabok, az az ASIS kategória.

    Más. Akinek kevés a GMA950 teljesítménye, tuningolhatja a GMABooster-rel ;] Gyakorlati értelme pontosan 0, de vicces, hogy 166MHz-ről akár 400-ig is fel lehet nyomni (ez az asztali 950-es órajele, netbookokban le van korlátozva). Persze így többet fogyaszt, és hiába kétszer gyorsabb, attól még mindig marha lassú marad.

Új hozzászólás Aktív témák