Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
Motoros topik
Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
Topiccsendőr
addikt
válasz
Bogyó bá' #83812 üzenetére
szerintem megeri. bar van 2004 es, eggyel ujabb generacios, olcsobban, ugyanigy papirok nelkul, az meginkabb.
pro
- ezt a vazat, feket, futomuvet 400 kobcentis eroforrasig terveztek, manapsag sem kapsz ilyen minoseget ekkora kobcentinel
- a rotax 122 123 blokkok eleg strapabiroak, es a mostani motorokhoz a literteljesitmenye a holdon vankontra
- mindaz amit a pro nal felsoroltam, egy akar 20 eves kiskobcentis motorra vonantkozik, de uj koraban.
nem eppen rengeteg tinedzser, penztelen, hozzanemerto tulajjal a hata mogott.
- egy motorblokk felujitast sokfelekepp lehet csinalni. megperselyezett hengert is meg lehet szakszeruen csinalni. sokszor a vashengerhez nem korultekintoen valasztanak dugattyut es gyurut, ami csokkenti a motor ellettartamat.
nikaszilos hengereket 25-60 000 forintert lehet kapni, erre jon egy minosegi wertex, wössner dugattyu 25-30 000 forintert. gyarilag nagy a kompresszioviszonya a blokknak 12.5:1, egy hozzanemerto egy kipufogocserevel konnyeden a henger falara kenheti a dugattyut.
tovabbi hibalehetoseg a hajtorud tugorgo. a fotengelyt szakszeruen fel kell ujitattni, nem eleg csak a dugattyut es hengert cserelni. egy hajtorudszett a wössnertol, ami velemenyem szerint a rotaxnal jobb, 27 000 tol indul.
szakszeruen gondozva megolhetetlen a blokk. (ez pro)ezeket osszeveve, nem tudom elkepzelni, hogy egy 200 000 forintos motor jo allapotban van.
alapnak tokeletes.ha ezeket a koltsegeket nem szeretnenk vallalni, (megis ki szeretne barmilyen koltseget vallalni) javaslom a 125 negyutemu kategoriat, ahol az ugyanilyen kitarto uvegeles hatasara , ugyancsak sokat ero sztereotipiak ellenere tonkre megy a blokk, csak nagyon sokaig nem tunik fel. miutan peldaul a 4T gyenge pontjanal, a hengerfejnel akkora bajok vannak, hogy felszinre kerul a hiba, kezdhetunk kolteni arra is, ha megeri egyaltalan. tehat ennel a kategorianal a koltsegeket atdobjuk egy kicsit messzebbi idopontra, de nem ikatattuk ki a kepletbol!
raadasul ezido alatt vegig elaludtunk a motoron, mert egy fos gyenge szar.tehat kezdonek nem javaslom. sot senkinek.
ne vegyetek ilyen szart, es terjesszetek hogy problemas, szeretnek olcson hozzajutni alkatreszekhez.
Új hozzászólás Aktív témák
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Moderátort keresek a fórumhoz!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen notebookot vegyek?
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Torrent meghívó kunyeráló
- Vírusirtó topic
- Politika
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- SONY LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8500 16GB DDR4 960GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s Gen2 - i5-1145G7 I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I W11 I NBD Gar!
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest