Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    Marha érdekes információ: Ma bejöttem dolgozni a géppel. Eleinte megint az ment, hogy megyek egy állandó fordulaton és sebességen ugyanabban a gázpozícióban, és így kb 500m után egyszer csak mintha levettem volna a gyújtást. Ha visszaengedtem a gázt szinte alapra, akkor hallottam, hogy megy, de, ha ráhúztam, akkor fulladt. Mikor már majdnem megálltam, akkor megint ment. Mintha elfogyott volna a benzin a karbiból. Ez az utam kezdetén ment így kb 3-4 km-en keresztül. Utána ment és nem fulladozott. Könnyebben is pörgött fel (járódik a henger). Viszont ami idegesítő, hogy pl lámpánál megállva pár másodpercre - akár alapjáraton, akár kis gázzal állva - ha utána húzom a gázt, mikor elindulok és tök mindegy, hogy mennyire, akkor darál és persze okádja a füstöt. Jó sokáig, aztán akadozva, be-be darálva kezd megindulni, aztán a darálás abbamarad és utána megy, míg meg nem kell állnom megint. Ha csak lassítok, vagy csak 1-2 másodpercre állok meg, akkor minden ok.

    Van még beállítás gondja.
    A variót viszont egész jól eltaláltam. Persze nem tökéletes, de azért nagyon közel van hozzá. Egyelőre az így marad.

    [ Szerkesztve ]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák