Új hozzászólás Aktív témák

  • sulep

    senior tag

    válasz johnjohn #6003 üzenetére

    Már bocs de ha rajtatok múlna akkor mindenki csődbemenne és lehuzhatná a rolót. Tudod én egy dolgot nemértek. Más fórumokban (prohardveren kívüliek) 90%-ban a Sonyt ajánlották. Ezekszerint akkor csak a prohardveres fórumozók azok akik értenek hozzá más meg mint amatőr. Manapság sok az egoista de ennyire. :) Mert szerintem az ember mielőtt megvesz valami 20 millió helyen körbenéz nem csak itt kérdezősködik. Amúgy meg a végső döntést egy fotós ismerős segítségével hoztam meg. Ő használt ilyen gépet és Ő egyértelműen ezt ajánlotta ebből a kategóriából. Tudom szerintetek Ő is hü...e hozzá de én azért hiszek neki és eddig jól tettem. De még szerencse hogy nekem kell hogy tetszen az a kép amit csinál nem pedig nektek. Különben meg FZ8-ast ti szóltátok le. SP550-et meg Én szólom le a fakó képek, a tetü lassúság miatt és ezért ajánlottam neki inkább a H7-et. Szerintem senki nemszeret várni 15 másodperceket egy vaku feltöltődésre meg hasoonló apróságokra. Tehát szerintem akkor is a H7 a leg ésszerűbb ebből a trióból.

Új hozzászólás Aktív témák