Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    6500fd pl F11-ig rekeszelhető.

    Úgy látom a kompakt vs olcsó dslr kérdés még nem egészen eldöntött pedig én azt hittem, hogy egyértelműen a dslr a jobb. Most az optikát ne nézzétek... tudom, hogy kiadás de akkor is, első körben meglenne pl az alap obival és ráérek utána jobbat venni hozzá, a 10x zomm nagyon szép dolog meg minden de jobban szeretek olyan közel menni a témához, hogy az már a lencsébe belelóg vagy simán zoom nélkül fotózni persze nem mondom néha azért nem bánom, hogy 28-300-ra képes a gép de ugye dslr-nél is meg lehet csinálni...

    Amiért én váltanék: képminőség egyértelműen, jó már a 6500 is főleg rawban de még mindig lenne min javítani.

    Akkor így kérdezem: melyik csinál szebb, élesebb, zajmentesebb képet?

    Adott a 6500fd és adott lenne egy 400d 18-55 kitobival és esetleg vennék hozzá egy olcsó ismétlem olcsó nagyobb objektívet (linekltek már 100$-ért is, az még megfizethető).

    + Még egy kérdésem lenne: vaku, milyen vakut vehetnék rá amivel nagyobb "villanást" érhetek el mint a gyári beépített cuccokkal? Ugyan van itthon vakunk még a zenithez de az nem valami erős ketyere... Jah és itt is a megfizethető jön szóba csak...

    Dtomi: és akkor te mégis milyen gépet vennél? Pl kérdem én, hogy újonnan 55-ért mi az ami jobb mint egy 6500fd?

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák