Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz cousin333 #231815 üzenetére

    Egy országúton (ahol is soha! nem állok ki a nyeregből tekerés miatt) igazándiból nincs gond a ponton tartással. Nekem legalábbis. (de ez a bringa nem is "kiállásokra" való ami nekem van) Az szokott olykor zavarni (amit írtam is) hogy a lábam elemelkedik a pedáltól adott tempó/intenzitás mellett.
    Ezt leszámítva azért is nagyon szeretem ezt a kis laza cipőt, mert össz vissz 494 gramm/pár. Könnyű. Nagyon kellemes tekerni benne, pörgetni és nagyon jól szellőzik. Azért mikor felhúzom pl a téli cipőm ami duplája kb, megérzem a hajtásban. (persze hogy megérzi az ember ha több ezer kilómétert letekert egy adott cipőbe). Ezért nem is szívesen teszem le ezt a cipőt télen sem amíg tudom használom most is.
    Szeretem ezt a szabadságot a lábnál, néha szoktam igazgatni a lábam a pedálon picit változtatok a helyzeten mikor hogy érzem kényelmesnek. Jól van ez így. :) Az tény, hogy nem próbáltam még az spd storit, lehet meg szeretem ha egyszer rá visz a lélek mégis egy 56 osra, de egyelőre nem érzem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák