Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ballazol

    senior tag

    válasz margithid #89440 üzenetére

    évekig jártam fül-orr-gégészhez, mert a gyógyszergyárból lehetett ingyenesen szűrésekre jelentkezni, így sokszor éltem a lehetőséggel, nem talált semmit, szerintem sincs gond, egyszerűen az van, hogy 160-170 körüli értéknél már fáj a fejem, így nem is akarok/merek jobban gyorsítani, mert csak migrénem lesz tőle...
    kisgyerekkorom óta érzékeny a buksim sajnos a 'magas' vérnyomásra... vagy ki tudja, mire... a vízbevitelt mindenesetre már évek óta próbálom a lehető legnormálisabb szinten tartani, mert gyerekkoromban nagyon kevés folyadékot fogyasztottam, én arra gondolok, valszeg attól volt rendszeresen migrénem (+ komolyabb évszakváltás/-változáskor - tavasszal, ősszel... ami megint lehetséges, hogy a vérnyomással függ össze :D
    ördögi kör...)

    "A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

  • LanyUs

    senior tag

    válasz margithid #89440 üzenetére

    Nekem orrsövény ferdülésem van. Éjszaka egyszer balra fordulok, aztán jobbra. Épp így váltakozva dugulnak be :) Nem csináltatom meg. Mamám egy natúr gyomortükrözéssel küldték a túlvilágra, szóval nem én leszek az az egy, ahol épp megcsúszik a véső műtét közben. A hajam hűlt helye is úgy marad :)
    Futás közben annyiban zavar, hogy 4-5 percenként kell egy paraszt fújás mindkét oldalra. Terepen nem zavar senkit, rekortánon nem csinálom ha sokan vagyunk :)

    Ma a Mafate Speed 4 került próbára. Bokaszaggató, kőkemény traktor nyomokon és szántás bordákon volt a menet. Nagyon elfáradt a talpam. A combot kímélte, síkon betonon tolt előre a cipő. Lendületet nem adott úgy vissza, mint a Stinson széria, de a testtartásra hatott. A cipő talpa szépen tartott és megfelelően tapadt a jeges terep ellenére is.

    ígyvanferi: úgy döntöttem az összes alapozósat terepen futom és felváltva használom a Speedgoat, Mafate párost, hogy meglegyen az összehasonlító teszt. 200 km után írok összefoglalót.
    Gyors napon marad az Arahi 6 és Pegasus 38,39, esőben GTX verzió. Akkor marad a pálya, mert tempós napon nem elég a pulzus edzése. Párhuzamosan az izmokat is kell edzeni. Ha nincs tempó, nem lesz sebesség sem.
    Ja és ahogy írtad is! Nem kell drága cipő ha nincs kemény tempócska vagy extra terep. Én is el tudnék lötyögni egy kisebb csillapítású cipőben is. De 1. térdem csak egyszer használatos, ha vége, akkor vége. 2. Tom edzései levisznek már 04.45 köré, ahol elég erős becsapódást kell a cipőnek elviselni 97 kg-nál. Ezért kell, ami kell.

    Napfénysüti: Cliftont betörted :R Ez még mindig jobb eset, mintha a cipő tör be/fel Téged :)

    Ma kora reggeli 120 perces közel 200m szintes alapozás 18,2 km 06:30 A bokám azért kapott. Szinte minden lépésnél máshogy állt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák