Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    válasz Vtwo #3550 üzenetére

    a "rendes gép "hangsulyán van amibe sok kezdö kompakt még mindig nem fér bele a 2-3 éves tipusokrol nem beszélve

    amit ő írt, az az én értelmezésemben a kompakt gépeknél nagyobb gépekre vonatkozik, úgymint Bridge és DSLR gépek.

    Én az Európai piac gépeiről beszélek, mert amit nem lehet itt használni az tökmindegy hogy van-e, ezek közül pedig egyenlőre az innov8 volt olyan amire azt mondanám hogy ringbe száll egy kompakttal, bár az optikai zoom még kéne a telefonokba hogy teljes értékű kompakttá váljanak.. abból a Samsung g800 pedig durván nagy pofáraesés volt, olyan pocsék képeket életemben nem lőttem tiszta időben mint azzal...

    .bableWes: ezzel viszont teljesen egyetértek, mert egy g800 vacak, egy k850 tűrhető egy g600 pedig tökjó képet csinál, hiába 5mp mindegyik.. de ezzel meg az a gond,hogy nem veszi meg egy plázacsirke se az új telókat, mert akkor nem mondhatja el, hogy "az enyémben 12 megapikszel van a tijedben meg csak öt de ciki vaaagy!" :) egyik csajjt röhögtem körbe amikor azzal dicsekedett, hogy neki 3mpixel, csak az nem esett le neki, hogy a fixfókusz miatt rosszabb képeket csinál, mint én egy k750-nel.. :)

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák