Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz AirBooms #4325 üzenetére

    Szia Te Kritikus! :D :))

    Most egyet értek mégis Veled, bár ha valóban csak szabadidős tevékenység volt, akkor egy szavunk sem lehet. 25 Euróért kidobtak egy dolgot, amit én meg nem veszek, mert 80 Euróért már sokaltam a 747-et is, mégis ott még belementem, de azért ez már azért komolyan drága így és tökre felesleges.

    Ha viszont nem szabadidős, akkor tényleg értelmesebbnek láttam volna én is azt, hogy ha a 737-re, vagy 777-re koncentrálnak...

    Más: ki játszik 22"-es monitor felett FSX-et? Nekem ilyen van kettő (és ezzel piszkosul nagy feeling repünk) és most gondolkozom, hogy veszek egy 30-ast, de kérdéseim vannak. Egyrészt persze az, hogy nem folyik majd ki a szemem? :) A másik, hogy mivel ez a képernyő baromi nagy, így a paneleket egész kicsiben nyitva is tudom hagyni és mégsem takar le semmit, jól gondolom? Ugye most nekem nincs panel nyitva, mert minden a kettes monitoron nyílik ki (vagy van nyitva eleve folyamatos: CDU, COM)

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák