Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz cattus #70568 üzenetére

    Véleményem -mely olyan, mint a segglyuk- szerint ha az ember nem látott valamit az utóbbi pár év terméséből, azt okkal nem látta, így én írhatok bármit, lehet be se ugrik neki, ha mégis megnézné, az életkor miatt eddig kimaradt filmből meg annyi van, hogy szintén nem fogsz rá emlékezni. Ez a spoilerfóbia már kóros egyeseknél.

    Ma néztük a Terminatort a moziban, bevallom szégyenlősen, nem tette tönkre az élet em, sőt a filmélményt sem rontotta, hogy a történet legnagyobb fordulatát már a trailer ellőtte, és még az sem jött be, hogy valami nagy csavarra vártam ezzel kapcsolatban, fura volt, hogy ilyet lelepleznek az előzetesben. Egészen gyalázatos módon még csak nem is gondoltam erre a részre egészen a kérdéses jelenetekig, nem kattogott rajta az agyam, nem vonyítottam magamban, hogy tönkretették az esti szórakozásomat, egészen elítélendő módon leültem az utolsó előtti sor közepére párommal, és szörnyű dolgot műveltünk: ültünk, néztük a filmet, és jól szórakoztunk, önfeledten. Egyszer próbálja ki minden spoilerfóbiás, egészen új világ nyílik meg előtte.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák