Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz Sárpac #59944 üzenetére

    Erdekes, mikor a wiz volt imba nem sirttal hanem rafekudtel arra az egy gombra amin a (perma) archon volt es feszitettel. Kulonben a WD mindig is OP volt, de ez csak most tunt fel neked? ;] Persze aki regen is noob modjara jatszott (pl. nulla pickuppal Grave Injustice mellett) az most is ugy fog de attol meg noob marad. Max lesz valamennyi sikerelmenye, hogy ne dobja a kasztot. Valamilyen build kell a casual gamernek is...
    De az bosszant, hogy van aki 3x gyorsabban halad mint te a wiz-el? Ez van... Max sirsz meg egy kort a Blizznek, hogy toroljek a WD-t mint kasztot es miaz mar, hogy neked meg mindig szar a drop es tiszta sargaban vagy mivel sem egy Cinder sem egy Andariel sem egy Firebird offhand sem egy startbol socketes Thunder nem esett, azokat te ugy kellett osszeugyeskedjed mas ladajabol...
    19M buffed toughnessel meg ha 100x elhasalsz egy T6 riftben akkor itt az ido lejjebb valtani a fokozaton... Vagy csak siman sarkitod valahol a dolgokat szokasod szerint.

    Még egy kis kieg, én soha nem csaltam semmilyen módon, a játékban nem használtam segédeszközöket sem, se ahban nem botoztam, nyugodtan lehet engem itt leszólni, kifigurázni miközben egyesek a mai napig HUD-oznak vagy BOT-oznak!!

    Ki nem allhatom a csalast/csalokat de rolad sosem allitottam ilyet, Akkor hogy jott ez most ide?

    (#59945)
    Nem 8xx elit killem van wiz-el csak az elozot regebben toroltem mert untam vele jatszani. Valami 200 oram azert van benne...

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák