Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Joshi #18505 üzenetére

    A HW gyorsitások nálam engedélyezve vannak és 20% valamint mindegyik kodeknál "Mindigre" van állítva. Nálam is szépen mennek a videók. Attól, hogy Class 10 még nem biztos, hogy elég gyors, UHS-I ami már jó, azt hiszem amikor szó volt erről akkor ez volt a javaslat.

    (#18510) Joshi
    A Minix XBMC beállításait nézd meg, hogy mire vannak állítva és azerint állítsd be a videó részt.

    (#18509) Technoman
    Direkt megnéztem a 4-ből 3 videót és nincs gond LE 8.0.1g-vel, hálózatról és HDD-ről is teszteltem, a Barcas videó első 2 másodpercében van 1-2 röccenés utána minden frankó.
    Ha már LE7, van 2 koncertem ami LE7 alatt röcög de nézhetetlenül, LE8 alatt meg hibátlan, szóval nálam LE8 tökéletesen teljesít és eddig semmivel nem tudtam kiakasztani, de mondom, már nem érdekel a tesztelés csak ha valaki kifejezetten kéri, hogy nézzem meg, napi használat során semmi gond nem jön elő és nem utolsó sorban Neo U1 támogatással bír ami LE7 alatt egyelőre nincs meg.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák