Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Raymond #51155 üzenetére

    Köszi a részletes piac elemzést. :)
    A Quest 2-őt kitudom próbálni kollégámnál, korábban Ő kért meg hogy vigyem át a Viveomat mert kíváncsi a VR-ra az akkor még vadiúj laptopjával amiben 2080 volt. Microsoft Flight simulatort kipróbáltuk, aztán berendelte a Q2-t (valamelyik amazonról) és azóta amit csak tudott kipörgetett rajta. :D

    Szal ezt megtudom nézni, ha azt mondod a P4 esetén a kép jobb, az már jó lehet játékok terén.

    Az ilyen Pimax 5k meg 8k-ra felskálázódnak a tartalmak?
    Tudom drágák az alapkészülékek, de ha munkához is tudom használni mert a 2x4k felbontással már tudok autocad-ben rajzolni, akkor ha a főnököt nem is tudom megbeszélni hogy fizesse ki az egészet, de legalább pontosodhat a munkavégzésem a 3D rész miatt homeoffice alatt.

    De ha ezekre a nagyobb felbontásokra még nem skálázódnak fel a tartalmak, akkor nem fogok gyűjtögetni meg várni rájuk...
    Tudom van 1-2 VR szalon az országban, tudtok olyat ahol ezeket a nagyobb felbontású készülékeket is ki lehet próbálni?

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák