Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsako

    őstag

    válasz tyielow #94772 üzenetére

    Január óta játszok csak, szóval én sem vagyok veterán :DDD
    Aki kőgazdag(IRL), de nincs annyi ideje, az vesz pár tokent és bedobja AH-ba goldért, abból pedig intézi a karakterének a gearelődését. De sokszor egyébként pont a boosterek szokták boostoltatni a saját altjukat, így visszaforog a gold :D

    Farmolással is jól lehet keresni, Skininggel 1 óra kb. 40-50k gold, de lehet még több is.

    "24-es forti alatt mit értesz? " each dungeon at a +24 solely on either Fortified or Tyrannical, or a similar combination, making this achievement much harder to obtain."
    ezt találtam, de ez alapján se értem."

    KSM achi már nem úgy lesz, hogy üss le mindenből 15öst, hanem a Forti és Tyra kulcsok pontozását külön számolja. 30%-ban számolja a kisebbik kulcsodat az adott instára.
    Példa:
    Forti héten leütöd 18ason Mistet, Tyra héten 12esen, a kettő együtt ad 400 pontot.
    vs
    Forti és Tyra héten is leütöd 15ös kulcson, a kettő együtt ad 400 pontot.
    A pontozás nem pontosan így lesz, de ehhez hasonlót képzelj el. A KSM achihoz pedig elvileg 2k score fog kelleni.
    Ha egyáltalán nem szeretnél Tyra héten játszani, akkor azt is megcsinálhatod, hogy mindent Fortin ütsz le, de akkor +24re kell mindent, hogy ugyanazt a pontot elérd.

    remélem sikerült érthetően leírnom :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák