Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz fsb1000 #78711 üzenetére

    Van 1400 csatám a 183-al. Az utolsó nerf óta a következőket tapasztalom.
    Ha beüt a lőszer 1650-1900 között lő felette nagyon ritkán. 2000 felett én még nem is lőttem vele (kigyújtás nélkül) csak 1 hitteltem 2000hp-s tankot. Ha nem üt be akkor 500-700 körül sebez. Ja és 20-30-ból egy lövés a gold ammoval nem sebez semmit. Általában szemből a löveget ütöd ki. Csak gold ammoval megyek különben nincs értelme ennek a tanknak. :D
    JT-t szemből nem igen üti be csak a hasán.
    E100 hasát nem üti be ha egyszintben van a két tank. Oldalról a tornyát kell lőni mert a lánc leveszi a lövést.
    A Mausnak viszont érdekes módon a oldalról a láncán szoktam penetrálni.
    Teljes amcsi E széria (E3/4/5) oldala simán beüthető még hegyesszögben is. E5 kupoláját nem üti be, a hasát igen.
    E75 oldala nagyon puha szinte bármilyen szögben penetrálok.
    IS7/4/113 nagyon kemény szinte csak hátulról lehet beütni őket. Oldalpáncél mindent levesz és a torony oldalát is ritkán üti be.
    JPZE100 oldalát mindig beviszi és bár ez valszeg szubjektív szinte mindig abba sebzek 1900 felett.
    8-kat nagyon szereti meg a 9-es 10-es puha TD-ket.
    AMX50B, T57 heavy tornyát kell lőni szemből vagy a hasát.
    Egyébként nem olyan nagy a penje mert a gold ammo csak 230-at üt át a nerf óta. Pont az a 45mm hiányzik az E100 hasához.
    Szóval ezzel a tankkal mindenre fel kell készülni mert különben kikészít idegileg. T54 lwt. 2 lövésből nem szedtem ki mert a nem ütötte be a tornyát. Viszont nem lehet ellene sidescrapelni. E100-ak rendszeresen próbálkoznak aztán kapják az 5-700-kat.
    Videó:[link]

Új hozzászólás Aktív témák