Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalogh

    őstag

    Telepítettem az első programot, amivel *.swf file-okat lehet szerkeszteni. (A notepad++ nem volt jó).
    A középső pötty szerkesztéséhez három file-t kellett majd megnyitni és módosítani. Ezek a crosshair_sniper, crosshair_panel_sniper és a crosshair_panel_arcade swf file-ok.
    Kikerestem azt ami éppen be volt állítva (a kis fekete karika volt éppen, de itt a képen már az új van kiválasztva).

    Ezt png-ként kell exportálni. Utána kerestem egy ingyenes online fotószerkesztőt. Ebben átszíneztem. Fontos, hogy transzparens png-ként mentsük a kész célzót (hogy ne olyan fehér keretes legyen, mint a korábbi hozzászólásba bedobott képen :) )
    Ezután vissza az swf szerkesztőbe, majd megint jobb gomb de most csere funkcióval bevisszük a szerkesztett png-t.
    Ezt megcsináljuk a képek fülnél is:

    Én a biztonság kedvéért a fehér és fekete pöttyös célzót is lecseréltem, de ezt nem kell csak nem volt kedvem keresgélni.
    Végül a fenti mentés gombbal mentjük az swf-et és be is zárjuk:

    Ugyan ezt megcsináljuk a másik két említett file-ban is és innentől e örö e bódottá.
    Ezzel a módosítással csak a monitor közepén levő célkereszt lesz módosítva és az ágyú irányát jelző célkereszt érintetlen marad. Ha egybe ér a kettő, akkor az ágyús célkereszt elfedi a monitor közepén levőt és működik az átütés színjelzés is.

    [ Szerkesztve ]

    Nick: HE_Storm

Új hozzászólás Aktív témák