Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Nos nekem van egy problémám,már meg kerestem vele az asust van egy asus xonar u5 hangkártyám aminek vban egy segédprogramja a sonic studio amiben lehet profilokat állítgatni.Én a zenéhez filmhez játékhoz is külön profilt használtam de egy ideje már csak egy féle hang jön az alap mert a sonic studióban semmit sem lehet állítani.Egy hónapja basztatom az asust hogy mi lehet a gond nagy nehezen kaptam egy választ aminek felét már megcsináltam de nem segített.
    Ők ezt írták
    "Meg kellene próbálni az egész xonar u5-s eszköz eltávolítását a rendszerből minden program és driverrel együtt, majd ha ez meg van akkor a gépet ujra kell indítani.
    Ha ez megvan akkor ujra frissen fel kell telepíteni mint a drivert mint a programot a készülékhez.

    Nagy valószínüséggel valamilyen microsoftos frissités okozhatja a galibát, úgy hogy ezek a folyamatok megvannak akkor célszerű letiltani a rendszerben, hogy a Windows autómatikusan hozzá nyulhasson a driverekhez és frissitse öket."

    a driver telepítés párszor már meg volt,de már nem ér semmit,a profilvban bármit állthatok semmi változás a hangban,eddig legalább böngészőben volt csak a windowsban nem most már sehol.Melyik windows frissítés keverhetett vajon be?

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák