Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    Sziasztok!

    Otthon van egy TL-WR1043ND v2.1 routerem, nagyon szépen működik.
    Itt a lakásban ahol élek, ide vásároltam egy WR841ND-t, maga a wifi stabil, telefonnal szoktam rácsatlakozni, annyi a probléma hogy például egy videohívás alatt szinte folyamatosan elgyengül a kapcsolat, akivel beszélek ő az akinél jelentkezik a hiba. Tehát rosszabbul lát, vagy akadozom nála, nálam viszont nincs probléma, hiszen én nem észlelem hogy probléma van a kapcsolatommal, csak az akihez beszélek. Mikor vettem a routert eleinte jó volt, de azt veszem észre hogy ezek a router-ek mintha elfáradnának. Ez előtt volt egy 740ND az például folyamatosan lehalt, de újkorában az is jó volt. Most itt ez a 841ND ami igazából böngészéshez meg mindenhez tökéletes, de videohívásnál nálam valamiért probléma van vele, és akivel beszélek azt jól látom/hallom, de mégis nálam van valami probléma. Azért mondom hogy nálam van a probléma mert ha az otthoniak kisétálnak a telefonnal és nincs már rendes lefedettség, akkor én látom azt hogy "Gyenge a kapcsolat" feliratot, tehát mindig annál írja ki a gyenge kapcsolatot, akinél nincs probléma.

    Nézegettem WR1043ND routereket használtan, 5 ezer forint körül kapni v3-at. Láttam olyan hirdetést is ami nem használt, dobozos v4, az 6 ezer forint. A kettő között van érdemi különbség vagy vegyem az olcsóbbat? Vagy érdemesebb inkább az új v4-et megvásárolni reménykedve abban hogy annak a tápegysége is vadonatúj?

Új hozzászólás Aktív témák