Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AlyArkhon

    őstag

    válasz whitezo88 #42521 üzenetére

    Szerintem függ attól is mit játszik a 3 ellenfél, de leginkább attól hogy te mit akarsz játszani. Én most javarészt infestorra alapozok ezért egyből induláskor teszem is az első gázt aztán rövidesen a másodikat is szinte ahogy lejár a cd-je. De a második gáz azért már függ attól is mit hoz az ellen. Mert ha pl gáz nélküli bunker killre mennek ( ami egyébként elég komoly problémákat tud okozni már mid gamebe is ha közületek valaki egyből ugrani akar tier 2-re és elfelejt egységeket hozni ) akkor a "sok lúd disznót győz elv" hamar tud már érvényesülni pláne hogy emelkedett az income is, ilyenkor tolom kifelé a queenek mellé a roachokat massolás esetén kötelezően a banelingeket. Ha már érzem hogy az egységeim fogják a wavet akkor tier ugrás és jöhetnek az infestorok.
    Ha protossal vagy terrannal tolom akkor ha látom hogy a csapattársak nem hoznak gázt és bunker kill van akkor csak miután pusztult a bunker utánna megy egyből a gáz .

    remélem tudtam segíteni . :DDD

    Egyébként ugyan az mint sima sc2 mindig próbálj konter egységeket kihozni közben figyeld az ellenfelet aki veled szembe van, ha látod hogy nem fejlesztett vagy nem hozott plussz egységet akkor tudod hogy tekkelt, akkor go te is tekk. Egyébként az utolsó előtti frissítéssel elég nagyot fordítottak a játék meneten mert a HT-nak elvették a kezdő energia upgrade lehetőségét, ezzel valamilyen szinten korlátozták a pályavégi brutalitásukat.

    [ Szerkesztve ]

    Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Új hozzászólás Aktív témák