Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #211 üzenetére

    Hat jah,ha gyartod a motyot az adott palyan az soxor szivas(szivatas a reszukrol).......a 8helyes pot meg agyhalal a jatekban.(sztem nem hoz annyi hasznot,mint amekkora cumit a hasznalata......En nem is hasznalom ,maskepp oldom meg,mint lathato majd.)
    Fentebbi kepeimen amit amur-rol keszitettem mas celbol jol latszik(nincs hid es nyitva cosmo), En nem gyartok,athoztam inkabb cosmorol az urska hidjaihoz kello(meg mashoz) anyagokat.Egyszerubb es gyorsabb sztem(meg hard mod is).
    es ez igy 12 slot...alagut ok,no para nem tunik el ,mint regebben ha emlexel vagy mas.

    Ez csak 6slot ,de soloban

    A jeg peremen jarva is a gazdasagos feladatmegoldas a cel

    Chernokamensk-en is lehet/kellene gyartani majd nagy csovet a gyar epitesekor ami 1kozepes cso es 2 tekercs,de az 1vekony cso es 2tekercs ....aha meg persze meg anyukatok,szval rohogve athoztam cosmorol a 2 nagy csovet,mint legyartsam odaat,de puszilom anyukat. ;)

    Lancos gumi.
    Havas palyan En hasznalom mert ez (is) kisebb hatrany sarban,mint amekkora cumi ha nincs es kellene mert ilyen jon epp szembe...

    Fahordas
    pl 6egyseg(18db) kozepes ronk behordasa,leadasa taymyr-on.

    odaerve lead es csak atlogdostem a potra magamrol

    majd pack es lead es ujra.(mivel rovid ronk felepitmeny van a kamionon,igy ott nem akar rogziteni es nem rikacsol,h gond lenne csak rogziti a poton. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák