Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz sesshou #116 üzenetére

    Igen van mind a kettő csak CC-ből még az első széria. A CC-t akartam lecserélni erre vagyis abból most az ultrát vettem volna meg mert papíron ez ugyan azt tudta volna és plusz lett volna Kodi meg 24Hz lejátszás és az, hogy lehetőség lett volna telefon nélkül filmet indítani de persze ez utóbbi apróság számomra.

    Ezért zavaró, hogy vannak dolgok amik CC-vel tudom, hogy működnek ezzel meg nem.
    Ami nagyon zavar engem az :

    Video Station -> AC3 bug (elcsúszik a kép, Caston átküldve el se kezdi lejátszani és ez is jó CC-vel ezzel meg nem) mert nekem 90% ilyen hang van a filmek alatt és persze át tudja a NAS kódolni viszont az olyan 50% proci terhelés és kihatással van egyéb feladataira

    HBO GO használhatatlansága, ráadásul nekem a sima app nem alternatíva a képminőség miatt. Akkor inkább vissza dugom a CC-t és használom azzal.

    A Netflix -et meg nem is néztem még mert jelenleg láttam mindent ami érdekel és csak néha fizetek elő 1 hónapra amíg megnézem sorozataikat. De annak van natív alkalmazása az csak jó...

    Amúgy pld. Kodi (a sima) az nálam jó, leszámítva azt, hogy nem tud váltani de ha 1080p 24Hz-en hagyom azért a lokális SMB-n elérhető tartalmak 99% -át lefedi. Azt amúgy túl élném ha csak nekem kéne váltanom a tartalmak közt a megfelelő képfrissítés beállításra. Ez a Video Station -t ki is tudja váltani szóval ha az HBO GO jó lenne akkor nekem ki váltaná a CC -t, de így vettem ezt és nem léptem előre semmit :)
    Persze esély van rá, hogy egyszer jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák